O kancelarii

Kancelaria Adwokacka założona została w dniu 07 sierpnia 1989 roku w Lęborku przez adw. Wiesława Żurawskiego, wpisanego na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Koszalinie, który na mocy decyzji Ministra Sprawiedliwości nr BOP II A 810/477/87 uzyskał zgodę na indywidualne wykonywanie zawodu. Aktualnie, po zmianie przepisów, działalność prawnicza prowadzona jest na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej, prowadzonej przez Burmistrza Miasta Lębork, pod numerem ewidencyjnym 9133.

Adw. Wiesław Żurawski jest wspólnikiem, akcjonariuszem (komplementariuszem) prawniczych spółek prawa handlowego, których akcjonariuszami i stałymi współpracownikami są znani praktycy i naukowcy. Założyciel Kancelarii występował w charakterze pełnomocnika oraz obrońcy w wielu znaczących i medialnych sprawach sądowych, reprezentując klientów zajmujących wysokie stanowiska państwowe, jak również reprezentujących kilkuset milionowy kapitał.

Aktualnie, poza bieżącym świadczeniem usług prawnych, Kancelaria Adwokacka adw. Wiesława Żurawskiego, na podstawie długoterminowych umów zlecenia, prowadzi stałą obsługę prawną spółek prawa handlowego, w tym spółek giełdowych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w znacznych rozmiarach.

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Wiesław Żurawski
Al. Wolności 55A
84-300 Lębork
Tel./fax +59 862 34 42
Założyciel
serwisu Porady prawne - WirtualnyMecenas
strona: https://wirtualnymecenas.pl
Współtwórca książki
"Poradnik kredytobiorcy - Kredyt hipoteczny indeksowany do CHF"
Czytaj więcej...